Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai
Gauti Naujienlaiškius
* El. paštas
Vardas 
Prenumeruoti
 
Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai

Banguotieji fibrocementiniai lakštai EuroFala CO/HO (625x1150)

Banguotieji fibrocementiniai lakštai EuroFala CO/HO (625x1150)
Gamintojas:
Ar turime: Taip
Kaina:

Kiekis: vnt.  
Aprašymas

Banguotieji fibrocementiniai lakštai "EuroFala" naudojami stogų dengimui ir fasadų apdailai. Šiais lakštais galima dengti stogus, kurių šlaito nuolydžio kampas didesnis nei 12 laipsnių. Lakštais galima dengti tiek naujos statybos, tiek remontuojamus ar atnaujinamus senos statybos pastatus. Lakštai "EuroFala" gaminami iš cemento, kreidos, natūralių celiuliozės pluoštų ir aplinkai bei sveikatai nekenksmingų dirbtinių pluoštų PVA. Gamybos procese lakštai yra dažomi, o jų paviršius yra glotnus ir lygus. Fibrocementiniai gaminiai pasižymi dideliu atsparumu atmosferos poveikiui (sniegui, lietui, šalčiui, karščiui) bei įvairiems cheminiams junginiams.

Gaminys

Lakšto tipas 

 

Matmenys (mm)  Storis (mm)  Svoris (kg/m²)  Lakšto svoris (kg)  Lakšto plotas (m²)  Naudingas plotas (m²)

 CO/HO*

 625 x 1150  6  11,7 8,5 0,72 0,49

* CO/HO lakštai su nupjautais kampais ir išgręžtomis skylėmis bangose jau yra paruošti montuoti. Jais siūloma dengti tik naujus stogus.

 

Kokybės užtikrinimas

Beasbestiniai lakštai "EuroFala" gaminami pagal Europos standartą PN-EN 494 - „Profiliuotos stogų dangos iš pluoštinio cemento ir užbaigimo elementai. Gaminio charakteristika ir tyrimų metodika".

Spalvos

Beasbestiniai lakštai "EuroFala" gaminami šių spalvų: raudonos, plytų, rudos, grafitinės, žalios, melsvos, juodos ir pilkos. Taip pat gaminami ir nedažyti, natūralios pilkos pluoštinio cemento spalvos lakštai.

Naudojimo sauga

Beasbestiniams lakštams "EuroFala" išduotas higienos pažymėjimas HK/B/0610/01/98. Šio gaminio naudojimui nekeliami jokie reikalavimai.

Šilumos laidumas

Banguotų lakštų iš pluoštinio cemento "EuroFala" šilumos laidumo koeficientas priklauso nuo lakšto drėgnumo. Atliekant projektinius skaičiavimus laikoma, kad šis koeficientas lygus 0,4 W/mK.

Priešgaisrinė sauga

Atlikti banguotų lakštų "EuroFala", gaminamų iš pluoštinio cemento, medžiagų degumo bandymai (pagal standartą PN-93/B-2862/Az1:1999) ir jos pripažintos nedegiomis.

Nelaidumas vandeniui

Lakštų "EuroFala" sandara neleidžia gaminio apatinėje pusėje atsirasti nei vienam vandens lašui.
Lakštų "EuroFala" atsparumas garų skvarbai (Z) yra apie 5 GPa s m2/kg.

Cheminis atsparumas

Lakštų "EuroFala" sudėtis užtikrina labai gerą atsparumą cheminiams junginiams, pvz. druskoms, kaliui, amoniakui, chlorui, todėl jie gali būti naudojami objektuose, kuriems keliami ypatingi reikalavimai.

Apdorojimas ir montavimas

Dėl mažo svorio ir ypatingos sandaros lakštai "euroFala" gali būti lengvai apdorojami (pjaunami). Mažiausias visų gaminių iš pluoštinio cemento stogo šlaito nuolydis yra 12 laipsnių.

 Įdomu kiek kainuoja?

Parašykite mums ir gaukite mūsų pasiūlymą.

Jūsų vardas


Jūsų el. pašto adresas


Jūsų telefono nr.


Jūsų komentaras


Saugos kodas