Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai
Gauti Naujienlaiškius
* El. paštas
Vardas 
Prenumeruoti
 
Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai

Borga Skaidrūs trapeciniai profiliai

Borga Skaidrūs trapeciniai profiliai
Gamintojas:
Ar turime: Taip
Kaina:

Kiekis: vnt.  

Skaidrūs trapeciniai profiliai

Skylight

Skaidrūs profiliai

Šviesai patekti į sandėlius bei hales mes siūlome naudoti sienų ir stogų skaidrias plokštes. Skaidrios plokštės yra tokio pat pločio ir profilio kaip ir Borga plieniniai profiliai, tai leidžia dangą montuoti lengvai ir greitai, be to garantuoja aukštą tvirtumo lygį. Pats ekonomiškiausias būdas apšviesti hales, sandėlius ar kitus pastatus natūralia šviesa, tai skaidrių plokščių naudojimas. 

Neįzoliuotiems paviršiams yra naudojami traperciniai lapai (jie yra tokios pat formos kaip ir sienų bei stogų profiliai). 
Neapšildintam profiliui šviesos skvarba yra maždaug 85% lyginant su paprastu vienasluoksniu stiklu. 

 

 

Paveikslai


Skylights

 

 

Medžiagos

Skaidriūs profiliai yra gaminami iš stiklo pluošto bei atsparaus drėgmei poliesterio. Jie yra padengti Melinex juosta, kuri yra 20 mikronų storio. Melinex sluoksnio pagalba skaidrūs profiliai yra atsparūs saulės spinduliams bei oro pokyčiams. 85% šviesos pralaidumas išliks daug metų. Kadangi skaidrūs profilai yra silpnesi nei plieniniai lakštai, jie turi būti labiau sutvirtinti. Sutvirtinimo juostos turėtų būti kas 70-80 cm. 

 

 

Sutvirtinimas

Visi skaidrūs profiliai yra sutvirtinti stiklo pluoštu. Mes garantuojama viso produkto vienodą storį, nes stiklo pluošto gaminai atitinka ISO 3374 standartą. 

 

 

Pritvirtinimas

Skaidrūs profiliai, kaip ir plieninai lakštai, yra tvirtinami tais pačiais savisriegiais varžtais.  

 

 

Temperatūra

Skaidrūs profiliai yra atsparūs dideliems temperatūrų skirtumams. Aukščiausia temperatūra be apkrovos gali būti +1300 C. Žemiausia saugi temperatūra yra -400 C. Skaidrūs profiliai nebus trapūs esant žemai temeratūrai dėka sutvirtinimo medžiagų. Gali būti, kad lapas išsiplės ar susitrauks 1 mm metrui, kai  viršys 400 C temperatūrų skirtumą. Esant dieliems temperatūrų pokyčiams lapo ilgis negali būti daugiau nei 8 metrai. Didžiausias galimas produkcijos ilgis yra 12 metrų. Ilgesni skaidrūs profiliai sukeltų transportavimo problemų. 

Įdomu kiek kainuoja?

Parašykite mums ir gaukite mūsų pasiūlymą.

Jūsų vardas


Jūsų el. pašto adresas


Jūsų telefono nr.


Jūsų komentaras


Saugos kodas