Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai
Gauti Naujienlaiškius
* El. paštas
Vardas 
Prenumeruoti
 
Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai

Borga Classic

Borga Classic
Gamintojas:
Ar turime: Taip
Kaina:

Kiekis: vnt.  

Borga Classic - danga, kuri net ir bėgant metams išlieka stilinga. Dėl savo formos paprastumo ir klasikinės išvaizdos ši stogo danga tinka įvairių stilių namams. Dažnai naudojama senamiestčiuose ar kituose architektūrinio paveldo objektuose kur svarbu išlaikyti autentišką stilistiką.
Borga Classic idealiai tinka stogams su mažu nuolydžiu. Tiekiama reikiamo ilgio lakštais, todėl Borga Classic yra puikus pasirinkimas, kai reikalinga stilinga, greitai, bei paprastai montuojama, bei nebrangi stogo danga.

clasic klasikas
 

Borga Classic - ilgaamžė plieninė stogo danga. Jai suteikiama net iki 15 metų garantiją. Borga Classic gali būti tiekiama su click sistema arba valcuojama, su dvigubo užrakto sistema. Classic profilis gali būti tiekiamas su standumo briaunomis arba be jų. Jei nerimaujate, kad dengiant stogo danga gali pasižeisti, mes galime ją tiekti su apsaugine plėvele, kurią po montavimo nuimsite. Siūlome visus reikalingus priedus stogui uždengti: stogo plėveles, stogo langus, savisriegius varžtus, įvairius lankstinius, lietaus nuvedimo sistemas, stogo kopetėles, tvoreles ir kitus priedus, reikalingus uždengti stogą Classic lakštais.

Rinkdamiesi Borga Classic dangą nepamirškite, kad Borga gali Jums pasiūlyti dviejų tipų Classic stogo dangą.
- Šiuolaikinė stogo danga su click sistema, kuri lengvai montuojama, o jos dengiamas plotis yra 510 mm. 
- Laiko patikrintas valcuojamas profilis, kuris turi ypač tvirtą dvigubo užrakto sistemą. Jo dengiamas plotis yra 540 mm.

Borga Classic pagaminta iš šaltai valcuojamo aukštos kokybės plieno. Abu šonai padengti 275 g/m2 cinko arba 150 g/m2 alucinko sluoksniu pagal standartą EN 10147, EN 10143. 
Plieno paviršius gali būti padengtas 30 ar 50 µm poliesterio arba 30 µm matinio poliesterio danga.
Siūlome net 16 standartinių spalvų paletę.

Šiame puslapyje pateikiama reklaminė informacijakuri yra preliminariKonkrečios paslaugų beigaminių kainostechniniai ir ktduomenys yra pateikiami atvykus į sandėlį ar parduotuvę ir/arkonkrečiose sutartyse.

Įdomu kiek kainuoja?

Parašykite mums ir gaukite mūsų pasiūlymą.

Jūsų vardas


Jūsų el. pašto adresas


Jūsų telefono nr.


Jūsų komentaras


Saugos kodas