Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai
Gauti Naujienlaiškius
* El. paštas
Vardas 
Prenumeruoti
 
Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai

Borga BPD 18

Borga BPD 18
Gamintojas:
Ar turime: Taip
Kaina:

Kiekis: vnt.  

Borga BPD 18 - tai trapecinio profiliavimo plieno stogo danga, kurią dėl didesnio dengiamo pločio (1080 mm) daugelyje situacijų yra naudoti ekonomiškiau , nei kitus, alternatyvius, 20 mm aukščio trapecinius profiliuotus lakštus. paprastai BPD18 yra naudojama pramoniniams arba žemės ūkio pastatams dengti. Ši danga tiekiama reikiamo ilgio lakštais, todėl BPD18 yra puikus pasirinkimas, kai reikalinga greitai, bei paprastai montuojama, bei nebrangi stogo danga.

BPD 18

Borga BPD 18 yra pagamintas iš šaltai valcuojamo aukštos kokybės plieno. Abu šonai padengti

275 g/m2 cinko sluoksniu pagal standartą EN 10147, EN 10143. Plieno paviršius dengtas 30 µm poliesterio, 30 µm matinio poliesterio. ir 50 µm polesterio dangomis. Galimi storiai: 0,4mm, 0,45mm, 0,5mm ir 0,6mm

Siūlome plačią paletę standartinių spalvų. 

Borga BPD18 montavimo instrukcija

Pasiruošimas

Pirmas žingsnis - ruošiantis stogo dengimui, patikrinti ar stogo šlaitai yra stačiakampiai. Nedidelius nukryoimus, apie 20 - 30 mm, galima paslėpti vėjalentėmis ir kraigais. Didesnius nukrypimus, rekomenduotina taisyti. 
 

Pagrindas iš medinių grebėstų arba profilių

Rekomenduojama naudoti medinius, 40 x 50 mm grebėstus arba plienines lentjuostes (5 pieš.), kurie tvirtinami prie gegnių 500mm atstumu vienas nuo kito. Surinkti susikaupusiam kondensatui naudojama antikondensacinės arba difuzinės plėvelės. Tokiu atveju grebėstai tvirtinami ant 25mm storio lentjuostės, pritvirtintos virš plėvelės, ant kiekvienos gegnės išilgai. Taip sumontavus grebėstus, išvengiama susilietimo su plėvele, užtikrinama, kad jie bus sausi. 
 

Ištisinis pagrindas iš sprauslenčių

Lentos privalo būti ne plonesnės kaip 17mm ir turi būti izoliuotos antikondensacine arba difuzine plėvele, siekiant jas apsaugoti nuo kondensato besikaupiančio ant apatinės skardos pusės. Grebėstai montuojami ant lentjuosčių , kad jie nesiliestų su plėvele. Taip pat galima naudoti Borga plieninę stogo dangą, kurios apatinis paviršius padengtas specialiu “DropStop” sluoksniu, sulaikančiu kondensatą.


Stogo dangos tvirtinimas

Jei naudojamas latako laikiklis, tvirtinamas prie grebėsto, kaip parodyta 4 piešinyje, pirmiausia pritvirtinami laikikliai, o jei naudojami latako laikikliai, tvirtinami prie karnyzo, galima pradėti montuoti stogo dangos lapus. Dangos lapai ant paruošto pagrindo montuojami eiliškumu, parodytu 6 piešinyje. Kartais, esant ilgam šlaitui, daromas sudūrimas, kaip parodyta 3 piešinyje. Borga plieninės stogo dangos tvirtinamos specialiais savisriegiais varžtais su gumine tarpine. Varžtų spalva atitinka stogo dangos spalvą, todėl yra sunkiau pastebimi.
Varžtai sukami į grebėstą kas antrame įlinkyje, išskyrus tada, kai daromas skersinis sudūrimas (3 pieš.) ir prie paskutinio viršutinio grebėsto. Tada varžtai sukami į kiekvieną skardos įlinkį. Tvirtinant dangą prie grebėsto naudojami ilgi 35 mm varžtai, o dangos lapams sujungti tarpusavyje ir apskardinimo elementams tvirtinti naudojami trumpi, 19 mm, varžtai.

Paveikslas

BPD 18 Installation


 

Apskardinimo elementų montavimas

Kraigas, vėjaskardės ir kiti apskardinimo elementai prisukami taip, kad atstumas tarp varžtų būtų ne didesnis, nei 300mm, kaip parodyta 1 ir 2 piešiniuose. Elementai montuojami užleidžiant vienas ant kito mažiausiai 100mm, tačiau dėl temperatūros pokyčių sukeliamų svyravimų rekomenduojama siūlių netvirtinti varžtais.

Pokraiginė tarpinė

Stogo sandarinimui ties kraigu gali būti naudojama speciali pokraiginė tarpinė, kuri apsaugo nuo sniego ir lietaus patekimo po stogu.

Mažiausias nuolydis

Mažiausias stogo nuolydis, naudojant medinius grebėstus yra 8 laipsniai, o plienines lentjuostes - 5,7 laipsnio. Tačiau jei stogo nuolydis mažesnis nei 14 laipsnių, dangos sudūrimai turi būti sandarinami silikoniniu hermetiku, o stogo viršuje, po kraigu turi būti montuojama pokraiginė tarpinė.

Šiame puslapyje pateikiama reklaminė informacijakuri yra preliminariKonkrečios paslaugų beigaminių kainostechniniai ir ktduomenys yra pateikiami atvykus į sandėlį ar parduotuvę ir/arkonkrečiose sutartyse.

Įdomu kiek kainuoja?

Parašykite mums ir gaukite mūsų pasiūlymą.

Jūsų vardas


Jūsų el. pašto adresas


Jūsų telefono nr.


Jūsų komentaras


Saugos kodas