Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai
Gauti Naujienlaiškius
* El. paštas
Vardas 
Prenumeruoti
 
Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai

AQ plokščių siūlių glaistas Aquapanel Fugenspachtel grau

AQ plokščių siūlių glaistas Aquapanel Fugenspachtel grau
Gamintojas:
Ar turime: Taip
Kaina:

Kiekis: vnt.  

Aquapanel siūlių glaistas - tai cemento užpildas, tepamas rankiniu būdu, naudojamas su Aquapanel siūlių armavimo juosta, klijuojama ant Aquapanel Indoor, Outdoor ir Maxi cementinių plokščių. Taip pat tinka ir visam Aquapanel Indoor, Outdoor bei Maxi cementinių plokščių paviršiui 5 mm storio sluoksniui padengti. Tinka vidaus ir išorės apdailos darbams.

Pakuotė: 20 kg

Paruošimas
Sausas, švarias ir neapdulkėjusias Aquapanel cementines plokštes reikia gerai pritvirtinti prie tvirtos konstrukcijos - atraminio karkaso. Jeigu reikia, pagrindas dengiamas Aquapanel vidaus apdailai skirtu gruntu arba KNAUF Tiefengrund.

Maišymas
Sumaišykite 10 kg Aquapanel pilko siūlių užpildo su ~ 3,4 l švaraus, šalto vandens. Rekomenduojame maišyti mikseriu, 600 aps/min greičiu, švarioje maišymo talpoje.

Darbo laikas
Išmaišytą masę galima naudoti apytikriai 45 min. Aukšta aplinkos temperatūra ar vėjas gali sutrumpinti darbo laiką. Nebenaudokite mišinio, jeigu jis pradėjo stingti.

Temperatūra / klimatas darbo vietoje
Užpildą galima tepti ant Aquapanel cementinių plokščių tik po to, kai jos pripranta prie patalpoje esamo klimato sąlygų. Aplinkos, medžiagos ir plokštės paviršiaus temperatūros turi būti ne mažesnės kaip + 5°C.

Naudojimo instrukcijos
Įrankiai: mentė, kampų brauktuvas, peilis sujungimams. Specialūs įrankiai paviršiaus padengimui: tiesiklis, dantyta mentė su 8/8 mm dantukais.

Užpildykite sudūrimų siūles, uždėkite armavimo juostelę ir prispauskite mente. Prieš tepant kitą sluoksnį, jeigu jo reikia, palaukite, kol pirmasis sluoksnis išdžius ar sukietės. Panašiai padenkite visą paviršių. Išlyginkite nežymius nelygumus rankiniu šlifuotuvu. Dengdami visą paviršių, prie pat paviršiaus įleiskite Aquapanel armuojamąjį tinklą, skirtą vidaus apdailai taip, kad tinklas uždengtų plokščių jungtis ne mažiau kaip 10 cm. Baigę darbus įrankius nuplaukite vandeniu.

Išeiga

Aquapanel Indoor ir Outdoor cementinė plokštė
(aštrūs kraštai)


Aquapanel Indoor ir Outdoor cementinė plokštė
(pjauti kraštai, apie 4 mm sudūrimas)
0,4 kg/m²0,7 kg/m²
Aquapanel Maxi cementinė plokštė
(pjauti kraštai, apie 4 mm sudūrimas)
0,6 kg/m²
Pilnas paviršiaus padengimas 0,7 kg/m²

 

Pastaba
Nepilkite medžiagos likučių į nuotekų sistemas ar kanalizaciją. Sumaišykite su vandeniu ir išmeskite su buitinėmis atliekomis.

Įdomu kiek kainuoja?

Parašykite mums ir gaukite mūsų pasiūlymą.

Jūsų vardas


Jūsų el. pašto adresas


Jūsų telefono nr.


Jūsų komentaras


Saugos kodas