Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai
Gauti Naujienlaiškius
* El. paštas
Vardas 
Prenumeruoti
 
Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai

Mineralinė vata Knauf TP 116

Mineralinė vata Knauf TP 116
Mineralinė vata Knauf TP 116 Mineralinė vata Knauf TP 116 Mineralinė vata Knauf TP 116
Gamintojas:
Ar turime: Taip
Kaina:

Kiekis: vnt.  

Pagal ECOSE technologiją pagamintos TP 116 mineralinės vatos plokštės skirtos naudoti vėdinamo fasado konstrukcijos, lengvų konstrukcijų sienų plakiravimo (segmentinių sienų) šilumos ir garso izoliavimui bei išorinių sienų izoliacijai, įrengiamai sienų vidinėje pusėje. TP 116 plokštes taip pat galima naudoti sijinių grindų dangų izoliavimui.

Matmenys:

Storis, mm  Plotis, mm   Ilgis, mm   Tipas  Plokščių kiekis pakuotėje, vnt.  m² pakuotėje m³ pakuotėje  
50 610 1350 plokštė 20 16,47 0,824
100 610 1350 plokštė 10 8,23 0,824

Montavimas

Montuojant ant vėdinamų fasadų, plokštes patartina aptraukti atsparia vėjui membrana, kad izoliacijos negairintų vėjai. Išorinių sienų izoliacijos sistemose vandens garų užtvaro membrana turi būti montuojama į patalpos vidų nukreiptoje pusėje, kad potinkliniame sluoksnyje nesikondensuotų drėgmė. Montuojantant metalo segmentinių sienų, vandens garų užtvaro funkciją atlieka sienos vidinis metalo plakiravimas. Plokštes taip pat galima kloti horizontaliose konstrukcijose (pvz., ant surenkamųjų perdangų medinių grindų, sutvirtinimo rėmų arba lengvų rėmų konstrukcijose) kaip šilumos ir garso izoliaciją, montuojant jas tarp grindų sijų (ilginių). Klojant ant grindų, esančių virš patalpų su dideliu vandens garų slėgiu (pvz., patalpose, kuriose aukšta temperatūra arba didelis santykinės drėgmės skirtumas), siekiant apsaugoti izoliaciją nuo nuolatinio drėgmės poveikio, patartina įrengti vandens garų užtvaro membraną.  

Pranašumai

* labai geros šilumos ir triukšmo izoliavimo savybės

* labai atsparus ugniai

* labai gerai išlaiko formą

* nesudėtinga ir patogu montuoti

* visa plokštė padengta stipresnio poveikio hidrofobiniu tirpalu

ECOSE technologijos privalumai:

Pagal ECOSE technologiją pagamintanatūrali mineralinė vata – tai naujos kartos medžiaga. Novatoriška mineralinė vata „Knauf Insulation“ įmonėje gaminama iš gamtinių ir (arba) antrinių žaliavų taikant natūralių sudedamųjų dalių pagrindu iš gautų skaidulų ir pluoštų sujungimo biotechnologiją. Šios mineralinės vatos sudėtyje nėra formaldehido, fenolio ir akrilo, ir ji nedažoma ir nešviesinama. Dėl taikomos novatoriškos rišamųjų medžiagų technologijos, naujoji „Knauf Insulation“ įmonėje pagal ECOSE technologiją gaminama mineralinė vata yra natūralios rudos spalvos - be jokių cheminių dažiklių. Privalumai:

* palietus minkšta

* mažiau dulkanti

* bekvapė

* lengvai pjaustoma

Techninės specifikacijos

Knauf insulation TP 116 mineraline vata

Įpakavimas

TP 116 plokštės traukia plėvele suvyniotos į paketus. Didmeninės pakuotės apsaugotos polietileno plėvele. Apsauginė pakuotė paženklinta gamintojo firmos ženklu ir gaminio etikete, o pagrindinės specifikacijos ir bendrasis rekomenduojamas montavimo būdas – išspausdintas.

Kokybė

„Knauf Insulation“ izoliacinių medžiagų gamykla taiko kompleksinę kokybės valdymo sistemą sertifikuotą pagal ISO 9001:2008, EN ISO 14001:2004 ir OHSAS 18001:2007 standartus. Šių plokščių gamybos metu emisijų normos, kurias matuoja ir stebi „Knauf“ kokybės skyrius, nėra viršijamos.

 

 

Įdomu kiek kainuoja?

Parašykite mums ir gaukite mūsų pasiūlymą.

Jūsų vardas


Jūsų el. pašto adresas


Jūsų telefono nr.


Jūsų komentaras


Saugos kodas