Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai
Gauti Naujienlaiškius
* El. paštas
Vardas 
Prenumeruoti
 
Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai

Beckers Oljefarg V

Beckers Oljefarg V
Gamintojas:
Ar turime: Taip
Kaina: Pasirinkite variantą

Turimi variantai


* Litrai:


Kiekis: vnt.  

Oljefarg V

 

Paskirtis:

Oljefarg V yra vidutinio blizgesio alkido, akrilo dažai, skirti medienai dažyti lauke. Taip pat naudojami, perdažant anksčiau dažytą alkidiniais ar aliejiniais dažais medieną.

Dažai tinka tik lauko dažymo darbams. Jais galima dažyti naują ir seną, anksčiau dažytą medieną: namo fasadą, apdailos detales, kampus, langų rėmus ir t.t.

Tinka metaliniam, cinkuotos skardos paviršiui: langų briaunoms, drenažo vamzdžiams,- dažyti, prieš tai nugruntavus Metallprimer arba Roststopper antikorozine gruntuote.

Specifinės ypatybės:

Oljefarg V dažai yra tiksotropiniai (labai tiršti), todėl juos lengva naudoti – dažant ir po dažymo darbų „nenubėga“. Paslepia nežymius paviršiaus nelygumus. Yra atsparūs atmosferinių reiškinių poveikiui. Gerai įsigeria į medieną. Dažų cheminėje sudėtyje yra antifungicidinės medžiagos, apsaugančios nudažytą paviršių nuo grybelio ir pelijimo.

Spalva:

Juoda, balta, kitos standartinės Beckers katalogo spalvos.

Įpakavimas:

1; 3 ir 10 litrų

Sąnaudos:

6 -8 m²/l vienu sluoksniu .

Rišlioji medžiaga:

Alkido, akrilo dervos.

Skiediklis:

Vanduo

Džiuvimo trukmė:

Apie 2 val. pakartotinai dažyti maždaug po 4-6 val.

VOC

Dažų VOC < 130g/l

Naudojimo instrukcija:

Nedažyta mediena: Atidžiai nuvalykite nuo paviršiaus dulkes ir susikaupusį purvą. Nušlifuokite papilkėjusius medienos plotus. Pelėsio, grybelio pažeista mediena iš pradžių turi būti nuvalyta Boracol*10rh pelėsį naikinančia priemone. Paviršių nugruntuokite Oljefarg V gruntu arba vandeniu praskiestais Oljefarg V dažais. Padenkite sausą ir švarų medienos paviršių 1 – 2 dažų sluoksniais.

Anksčiau dažyta mediena: Švariai nuskuskite atšokusius dažus ir kruopščiai perplaukite paviršių vandeniu. Blizgantys dažų dangos plotai turi būti nušveisti švitriniu popieriumi iki matiškumo. Neapsaugotą nuo drėgmės poveikio, tiesiogiai kontaktuojančią su žeme medieną nugruntuokite Grundfarg V gruntu. Padenkite sausą ir švarų medienos paviršių 1 – 2 dažų sluoksniais.

Metalas: Kruopščiai nuplaukite purvo dėmes, dulkes. Aprūdijęs paviršius turi būti nušveistas švitriniu popieriumi. Švitriniu popieriumi arba vieliniu šepečiu būtina nušveisti ir blizgančius ankstesnės dažų dangos plotus (iki matiškumo). Švariai nuskuskite atšokusius dažus ir perplaukite paviršių vandeniu. Jeigu reikia, metalą nuriebalinkite. Paviršių rekomenduojama padengti Metallprimer, Roststopper ar kita antikorozine gruntuote. Padenkite paviršių 1 – 2 dažų sluoksniais.

Dažymo būdai:

Plačiu minkštu teptuku, voleliu.

Įrankių valymas:

Teptukas plaunamas vandeniu iškart po panaudojimo.

Dėmesio:

Jeigu oro temperatūra žemesnė negu +5ºC, dažus naudoti nepatartina.

Darbo sauga:

Alkidiniai dažai lakūs. Garai gali suerzinti akių, nosies, gerklės gleivinę. Didesnė garų koncentracija sukelia svaigulį. Patekę į akis, sukelia skausmą.

Skirta lauko dažymo darbams. Rekomenduojama dirbti su apsauginiais akiniais ir pirštinėmis. Skysčiui patekus į akis, tuoj pat nuplaukite jas tekančiu vandeniu. Skystį prarijus, gerkite vandenį arba pieną; neprovokuokite vėmimo; vėmimo atveju kreipkitės į gydytoją.

Įdomu kiek kainuoja?

Parašykite mums ir gaukite mūsų pasiūlymą.

Jūsų vardas


Jūsų el. pašto adresas


Jūsų telefono nr.


Jūsų komentaras


Saugos kodas