Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai
Gauti Naujienlaiškius
* El. paštas
Vardas 
Prenumeruoti
 
Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai

Polimerinis glaistas sienoms ir luboms Weber.vetonit LR+

Polimerinis glaistas sienoms ir luboms Weber.vetonit LR+
Gamintojas:
Ar turime: Taip
Kaina:

Kiekis: vnt.  

Polimerinis glaistas sienoms ir luboms Weber.vetonit LR+

Aprašymas |

NAUDOJIMO SRITYS 
Polimerinis elastingas smulkus baltas glaistas, skirtas galutiniam kalkinių, cementinių, gipsinių bei gipskartonio paviršių glaistymui. Tinka glaistyti sienas bei lubas sausose patalpose.

SAVYBĖS 
Kadangi džiūdamas nesitraukia ir netrūkinėja, glaistą galima tepti neįprastai storais sluoksniais. Storiau glaistant nelygius paviršius reikia mažiau sluoksnių. Labai lengvai šlifuojasi. Tinka įvairiems mineraliniams, netgi seniems paviršiams. Paruoštą glaistą galima naudoti net 24 valandas. Glaistant lubas gali būti naudojamas kaip baigtinė apdaila.

PAVIRŠIUS IR PAGRINDO PARUOŠIMAS 
Paviršius turi būti sausas, tvirtas. Visi nešvarumai, riebalai, dulkės ir pan. turi būti pašalinti. Seni, nevienodai įgeriantys paviršiai gruntuojami. Langai ir kiti neglaistytini paviršiai turi būti apsaugoti. Tinka paviršiams, tinkuotiems Weber ip 28, Weber T-1Weber T-2 bei kitais kalkiniais ir cementiniais, o taip pat gipsiniais tinkais. Tinka ištisiniam gipskartonio plokščių glaistymui (siūlėms užpildyti naudokite glaistą Weber.vetonit JS). Gali būti purškiamas mechanizuotai ant šių paviršių, taip pat ant porėto pluošto lubų.

MIŠINIO PARUOŠIMAS 
Į 8-9 l švaraus kambario temperatūros vandenį pilama 25 kg mišinio ir gaunama 22 l glaisto. Maišymo laikas (jeigu maišomas visas 25 kg maišas) – 3-5 min. Maišyti patartina naudojant elektrinį mikserį. Gauta masė paliekama 20 minučių, tuomet vėl sumaišoma (30 sek.) ir mišinys paruoštas naudoti. Paviršiaus atsparumui padidinti ir sukibimui pagerinti, pvz., su dažytais pagrindais, ruošiant mišinį į vandenį galima įpilti Vetonit Dispersio (specialus gruntas) santykiu 1 dalis grunto ir 10 dalių vandens.

GLAISTYMAS 
Mišinys ant paviršiaus purškiamas purkštuvu ar tepamas mentele. Mažiems ploteliams lyginti naudojama glaistyklė, kurios plotis – 35 cm, ištisiniam lyginimui – glaistyklė, kurios plotis 75 cm. Kiekvienas glaisto sluoksnis formuojamas statmenai prieš tai buvusiam. Mišinio perteklius surenkamas ir naudojamas iš naujo. Naujas sluoksnis formuojamas tik įsitikinus, jog ankstesnis visiškai išdžiuvęs. Prieš kiekvieną naują sluoksnį paviršių patariama šlifuoti.

PASTABA: netinka grindims lyginti ir kaip pagrindas plytelėms. Nenaudokite drėgnose patalpose, tokiose kaip pirtys, vonios kambariai, dušai. Nepatartina naudoti gipskartonio plokščių sujungimo siūlėms išlyginti. Nepalikite mišinio įrengimuose ilgiau negu 24 val., nepilkite mišinio į kanalizaciją. Drėgmės perteklius gali suteikti glaistui geltoną atspalvį.

BAIGIAMOJI APDAILA 
Išlygintas ir išdžiuvęs paviršius gali būti dažomas arba ant jo galima klijuoti tapetus.

ORO SĄLYGOS DARBO METU 
Darbo ir džiuvimo metu oro temperatūra negali būti žemesnė kaip +10°C ir aukštesnė kaip +30°C.

TECHNINIAI DUOMENYS 

Sudėtis

Polimeriniai klijai, baltas kalkakmenis; maksimali frakcija – 0,3 mm, medžiagos, gerinančios kokybę ir darbines savybes

Spalva

Sniego baltumo

Atsparumas vandeniui, šalčiui

Neatsparus

Sluoksnio storis

Ištisinio sluoksnio storis – 1 mm, maksimalus sienoms – 3 mm, maksimalus luboms – iki 5 mm

Užmaišytą skiedinį sunaudoti per

24 val. po vandens įpylimo

Džiūvimo laikas

Priklauso nuo sluoksnio storio, vėdinimo ir temperatūros: jei temperatūra +10°C – 2 dienos, jei +20°C ir geras vėdinimas – 1 diena; reikia sudaryti tokias sąlygas, kad mišinys išdžiūtų per 24 valandas

Pakuotė

5 kg ir 25 kg maišai

Sandėliavimas

Sandėliuojamas sausose patalpose, originaliose pakuotėse mažiausiai 12 mėnesių nuo pagaminimo datos

Sąnaudos

Apie 1,2 kg/m²/mm

Įdomu kiek kainuoja?

Parašykite mums ir gaukite mūsų pasiūlymą.

Jūsų vardas


Jūsų el. pašto adresas


Jūsų telefono nr.


Jūsų komentaras


Saugos kodas