Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai
Gauti Naujienlaiškius
* El. paštas
Vardas 
Prenumeruoti
 
Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai

Cementinis glaistas Weber.vetonit VH baltas 25kg

Cementinis glaistas Weber.vetonit VH baltas 25kg
Gamintojas:
Ar turime: Taip
Kaina:
58.00€
Radote pigiau?
Kiekis: vnt.  

Cementinis glaistas Weber.vetonit baltas VH

Aprašymas | 

NAUDOJIMO SRITYS 
Cementinis smulkus glaistas, skirtas galutiniam sienų bei lubų glaistymui sausose, drėgnose ir šlapiose patalpose. Tinka išorės darbams. Galima naudoti fasadams, rūsio, dušo patalpoms glaistyti. Glaistą galima tepti ant betoninio, plytinio, gruntuoto gipso-kartono plokščių pagrindo, cementiniu tinku nutinkuotų paviršių bei pirmojo tinko sluoksnio.

SAVYBĖS 
Atsparus drėgmei ir vandeniui, tinka drėgnose ir šlapiose patalpose. Tvirtas ir elastingas, galima naudoti labiau apkrautose patalpose. Atsparus šalčiui, tinka išorės darbams. Džiūdamas netrūkinėja. Plastiškas ir elastingas, todėl viduje galima naudoti ant silpnesnių paviršių, tokių kaip kalkinis tinkas ar gruntuotas gipskartonis. Glaistant lubas gali būti naudojamas kaip baigtinė apdaila. Glaistą galima tepti gana storais sluoksniais, džiūdamas netrūkinėja.

PAVIRŠIUS IR PAGRINDO PARUOŠIMAS 
Paviršius turi būti sausas, tvirtas. Visi nešvarumai, riebalai, dulkės ir pan. turi būti pašalinti. Langai ir kiti neglaistytini paviršiai turi būti apsaugoti. Sausas ir absorbuojantis paviršius drėkinamas. Glaistant stipriai drėgmę sugeriančius paviršius gruntuoti giluminiu gruntu pvz.Weber SAD-54. Tinka paviršiams, tinkuotiems vandeniui atspariais tinkais, tokiais kaip Weber ip 18, Weber T-1Weber T-2 bei kitais cementiniais ar stipriais kalkiniais ir cementiniais tinkais, taip pat betoniniams paviršiams, šlapiose, drėgnose patalpose bei gruntuotiems gipskartonio paviršiams drėgnose patalpose. Išorėje galima glaistyti tik betoninius bei stipriais cementiniais tinkais tinkuotus paviršius. Gali būti purškiamas mechanizuotai.

MIŠINIO PARUOŠIMAS 
Į 9 l (baltam glaistui) ir 7,75-8,75 l (pilkam glaistui) švaraus kambario temperatūros vandens pilama 25 kg mišinio ir gaunama 22-23 l glaisto. Maišymo laikas (jeigu 9 l švaraus kam bario temperatūros vandens pilama 25 kg mišinio ir gaunama 23 l glaisto. Maišymo laikas (jeigu maišomas visas 25 kg maišas) – 2-3 min. Maišyti patartina naudojant elektrinį mikserį. Gauta masė paliekama 15 minučių, tuomet vėl sumaišoma (30 sek.), ir mišinys paruoštas naudoti. Paviršiaus atsparumui padidinti ir sukibimui pagerinti, ruošiant mišinį į vandenį galima įpilti Vetonit Dispersio (specialus gruntas) santykiu 1 dalis grunto ir 10 dalių vandens.

GLAISTYMAS 
Mišinys ant paviršiaus purškiamas purkštuvu arba tepamas mentele. Mažiems ploteliams lyginti naudojama mentelė, kurios plotis 35 cm, ištisiniam lyginimui – mentelė, kurios plotis 75 cm. Kiekvienas glaisto sluoksnis formuojamas statmenai prieš tai buvusiam. Mišinio perteklius surenkamas ir naudojamas iš naujo. Glaistant lubas gali būti naudojamas kaip baigtinė apdaila. Kitas sluoksnis formuojamas tik įsitikinus, jog ankstesnis visiškai išdžiūvęs. Prieš kiekvieną naują sluoksnį paviršių patariama šlifuoti. Baigus darbą, įrankiai nedelsiant nuplaunami vandeniu.

PASTABA 
Netinka dažytiems, minkštiems kalkiniams bei gipsiniams paviršiams, taip pat paviršiams, nuglaistytiems vandeniui neatspariais glaistais, grindims lyginti. Nenaudoti ant termoizoliacinių plokščių dengiamąjam sluoksniui glaistyti. Nenukreipkite šilumos tiesiai į ką tik nuglaistytus paviršius, saugokite nuo staigaus perdžiūvimo.

BAIGIAMOJI APDAILA 
Išlygintas ir išdžiūvęs paviršius gali būti dažomas šarmams atspariais dažais, tapetuojamas ir netgi klijuojamas plytelėmis.

ORO SĄLYGOS DARBO METU 
Glaistymo ir džiūvimo metu oro temperatūra negali būti žemesnė kaip +100C ir aukštesnė kaip +300C.

TECHNINIAI DUOMENYS

Sudėtis   Baltas arba pilkas cementas, baltas arba pilkas kalkakmenis, kvarcinis smėlis; maksimali frakcija – 0,3 mm, medžiagos, gerinančios kokybę ir darbines savybes
Spalvos  Balta arba pilka  
Atsparumas vendeniui, šalčiui  Atsparus
Sluoksnio storis   Vidutinis sluoksnio storis – 1 mm, maksimalus – 3 mm  
Užmaišytą skeidinį sunaudoti per  4 val., po vandens įpylimo  
Džiūvimo laikas   Priklauso nuo sluoksnio storio, vėdinimo ir temperatūros: jei temperatūra +10°C – 3 dienos, jei +20°C ir geras vėdinimas – 1 diena  
Pakuotė  5 kg ir 25 kg maišai  
Sandėliavimas Sandėliuojamas sausose patalpose, originaliose pakuotėse mažiausiai 12 mėnesių nuo pagaminimo datos
Sąnaudos Apie 1,2 kg/m²/mmRadote pigiau?

Savo klientams visada stengiamės pasiūlyti geriausią kainą. Jeigu Jūs radote pigiau - mes pateiksime tokį patį pasiūlymą ar geresnį!

Jūsų vardas


Jūsų el. pašto adresas


Jūsų telefono nr.


Konkurento produkto nuoroda


Konkurento produkto kainaJūsų komentaras


Saugos kodas