Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai
Gauti Naujienlaiškius
* El. paštas
Vardas 
Prenumeruoti
 
Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai

BORGA EKONOMIŠKA ANGARŲ SISTEMA

BORGA EKONOMIŠKA ANGARŲ SISTEMA
Gamintojas:
Ar turime: Taip
Kaina:
299.00€
Radote pigiau?
Kiekis: m2  

Ieškodama kaip geriau patenkinti savo klientų poreikius Borga siūlo itin ekonomiškus angarų sprendimus, kai reikia nedidelio angaro sandėliui, garažui, autoservisui ar kitai veiklai.

 

Pirminė BORGA konstrukcija gaminama iš aukščiausios rūšies plieno. Konstrukcijos tiekiamos su montavimo apkabomis antrinei konstrukcijai (ryšiams ir cinkuotiems ilginiams) sujungti bei atitinkamomis angomis, skirtomis kryžminiams ryšiams įtvirtinti. Tokios konstrukcijos statinio laikantieji plieniniai rėmai suvirinami iš plieninių lakštų, apdirbami smėliasraute, vėliau gruntuojami antikoroziniu gruntu bei dažomi alkidiniais dažais (viena iš standartinių ”Borga“ siūlomų spalvų). Mažiausias dažų sluoksnis gali būti 100 μm.

Hall Construction

”Borga” statinio plotis be papildomų atramų gali siekti nuo 8 iki 40 m, su papildoma atrama  60 m, o statinio ilgis neribojamas. Gamintojų rekomenduojamas optimalus žingsnis tarp laikančiųjų rėmų − 6,54 m. Tačiau tai nėra absoliuti taisyklė, užsakovas visuomet gali pasirinkti jam priimtiniausią variantą. Naudingas konstrukcijų aukštis gali būti iki 12 m, o rekomenduojamas optimalus stogo nuolydžio kampas 7º. Tačiau užsakovas gali pasirinkti stogo nuolydį ir iki 15º.
 

Konstrukciniai rėmai

 
Borga Frame 1   Rama 4  
Borga Frame 3
         
Dvišlaitis rėmas

- Populiariausias ir dažniausiai naudojamas rėmo tipas. Laisva erdvė be kolonų suteikia visišką laisvę planuojant interjerą. Optimalus tarpatramis yra 10-28m. Didžiausias tarpatramis skaičiuojamas pagal atskirą užklausimą.  

  Dvišlaitis dvinavis rėmas 

- Dėl papildomų vidaus ramsčių sumažinamas plieno poreikis visam angarui pagaminti. Tokiu būdu angaro kaina sumažėja, o jo plotis gali padidėti iki kelių dešimčių metrų.

 

Vienšlaitis rėmas 

- Tokio tipo rėmai naudojami pastatuose kur tarpatramio dydis turi mažesnę reikšmę nei patekimas į pastatą iš vienos pusės. Be to, lietaus vandens drenažas yra galinėje pastato pusėje, kas pagerina estetinę angaro išvaizdą. Rekomenduojami tarpatramiai yra 9-20 m.  

 

hrbig
 
 
Rama z przybudówką   Rama z okapem
     
Rėmo pavyzdys su priestatu.   Rėmo pavyzdys su gembe. 
hr
 

Kokybiškas plieninis pastatas per 25 dienas!


Projektas: Apšiltintas pastatas industriniam naudojimui
Plotas: 52 x 18 m 
Sienos aukštis: 5,60 m 
Fasadas: Borga SINUS 
Specialūs sprendimai: Stogo pratęsimas 4 metrais, antresolė 

 

Radote pigiau?

Savo klientams visada stengiamės pasiūlyti geriausią kainą. Jeigu Jūs radote pigiau - mes pateiksime tokį patį pasiūlymą ar geresnį!

Jūsų vardas


Jūsų el. pašto adresas


Jūsų telefono nr.


Konkurento produkto nuoroda


Konkurento produkto kainaJūsų komentaras


Saugos kodas