Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai
Gauti Naujienlaiškius
* El. paštas
Vardas 
Prenumeruoti
 
Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai

Akyto betono YTONG SĄRAMOS

Akyto betono YTONG SĄRAMOS
Akyto betono YTONG SĄRAMOS Akyto betono YTONG SĄRAMOS
Gamintojas:
Ar turime: Taip
Kaina:

Kiekis: vnt.  

YTONG sąramos, tai apkrovą laikantys elementai, skirti langų ir durų angų perdengimui išorinėse ir vidinėse sienose. YTONG siūlo keletą sprendimų.YTONG sąramos

Pirmas sprendimas tai gamyklinės sąraminės sijos YTONG YN, tai yra paruošta sija iš armuoto akyto betono. Tai savarankiški laikantys elementai, skirti perdengti angas iki 175 cm pločio.

 

YTONG sąraminės sijos statomos ant mūro, ant plonasluoksnio skiedinio, simetriškai virš perdengiamos angos. Minimalus sijos atrėmimo plotis yra 20 arba 25 cm – priklausomai nuo perdengiamos angos pločio. Gamyklinės YTONG sąraminės sijos nereikia papildomai apšiltinti.

YTONG U formos blokaiSąraminės sijos gali būti pagamintos tiesiai statybos aikštelėje, panaudojant    U formos YTONG blokelius.
 

YTONG U formos blokeliai klojami ant anksčiau paruoštos montavimo atramos. Šią funkciją puikiai atlieka lenta, kurios paviršius atitinka viršutinį blokelių paviršiaus lygį. Didesnio pločio angų atveju lentą būtina paremti, kad montuojama sija neišsilenktų dėl svorio.

Įdomu kiek kainuoja?

Parašykite mums ir gaukite mūsų pasiūlymą.

Jūsų vardas


Jūsų el. pašto adresas


Jūsų telefono nr.


Jūsų komentaras


Saugos kodas