Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai
Gauti Naujienlaiškius
* El. paštas
Vardas 
Prenumeruoti
 
Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai

Betafence PANTANET® ESSENTIAL, akis 100x50mm, viela 2.2mm, 25m, 10 metų garantija!

Betafence PANTANET® ESSENTIAL, akis 100x50mm, viela 2.2mm, 25m, 10 metų garantija!
Gamintojas:
Ar turime: Taip
Kaina: Pasirinkite variantą
Radote pigiau?

Turimi variantai


* Išmatavimai:


Kiekis: m2  
Bendra informacija

Pantanet® Essential yra labai populiarus suvirintos vielos tinklas 25 m. rulonais. Jis naudojamas prie namų esančių sodų aptvėrimui. Šio tinklo negalima atraizgyti, todėl saugumo atžvilgiu jis yra tinkamesnis nei klasikinis stačiakampis tinklas.

Tinklas

Cinkuotas tinklas, pagamintas iš cinkuotos vielos, suvirintas kontaktiniu būdu, paskui padengtas plastiko sluoksniu. Horizontaliose vielose, ties kiekviena akute yra išlinkimas. Tinklo viršuje yra dviguba viela, o apačioje – vienguba.

Stulpeliai

Profesionalus įrengimas

Bekaclip® stulpeliai 
Apskrito skerspjūvio stulpelis su vielos tinklo tvirtinimo juosta ir antgaliu, pažymėtu Betafence firminiu ženklu. Tvirtinimo spaustukai pagaminti iš nerūdijančio plieno.

Apskriti plieno stulpeliai
Iš vidaus ir iš išorės padengti mažiausiai 275 g/m2 storio (sudėjus kartu abi puses) cinko sluoksniu pagal Europos standartą 10326. Cinkuoti ir padengti plastiko sluoksniu su poliesteriu, kuris yra mažiausiai 60 mikronų storio.

Įsirenk pats

Bekaclip®-P stulpeliai: apskrito profilio stulpeliai, padengti spalvotu PVC, sutvirtinti viela, pagaminta iš tvirto, grūdinto plieno. Su tinklo tvirtinimo spaustukais ir antgaliu, ant kurio yra Betafence ženklas.

Vartai

Pantanet sistema yra visiškai užbaigta, suteikiant galimybę komplektuoti ir įrengti saugius, aukštos technologijos Fortinet arba Egidia tipo vartus: viengubus ir dvigubus atveriamus bei slenkančius vartus.

Padengimo technika

Tinklas yra pagamintas iš cinkuotos vielos. Pirminio apdorojimo procesas užtikrina puikų PVC dangos sukibimą su gaminio paviršiumi.

Spalvos

Tvora: žalia RAL 6073, antracito BF7016M
Stulpeliai: žalia RAL 6005, antracito (tik Bekaclip®)

Pristatymas ir įrengimas

Pantanet® Essential gali būti nuo 610 mm iki 2030 mm aukščio. Šiam tinklui labiausiai tinka Bekaclip® stulpeliai, prie kurių tvora lengvai pritvirtinama su apkabomis. Naudojant rišimui skirtą vielą, Pantanet® Essential gali būti įrengta ir ant standartinių apvalių stulpelių. Žinoma, neturėtumėte pamiršti ir tinkamai sutvirtinti tvorą.

Montavimo video
 
Aptvarų Pantanet Segmentų Fortinet montavimas ant Bekaclip stulpų

 


 
 

Radote pigiau?

Savo klientams visada stengiamės pasiūlyti geriausią kainą. Jeigu Jūs radote pigiau - mes pateiksime tokį patį pasiūlymą ar geresnį!

Jūsų vardas


Jūsų el. pašto adresas


Jūsų telefono nr.


Konkurento produkto nuoroda


Konkurento produkto kainaJūsų komentaras


Saugos kodas