Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai
Gauti Naujienlaiškius
* El. paštas
Vardas 
Prenumeruoti
 
Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai

Betafence PANELĖ 3D PROMO, akis 200x75, 2430x1530cm žalia, 10 metų garantija!

Betafence PANELĖ 3D PROMO, akis 200x75, 2430x1530cm žalia, 10 metų garantija!
Gamintojas:
Ar turime: Taip
Kaina: Pasirinkite variantą

Turimi variantai


* Spalva:

Kiekis: vnt.  
Panelės

Panelės su 3D standumo briauna, akutė 200x75mm viela 3,4mm. Karštai cinkuota arba cinkuota ir dengta žaliu RAL6005 poliesteriu

Stulpeliai

EL stulpeliai sistema 
Tvoros segmentai tvirtinami priekinėje stulpelio pusėje specialiais nerūdijančio plieno kabliais ir nulaužiamais varžtais. Metaliniai stačiakampio formos (60 x 40 x 1,5 mm) stulpeliai su skylėmis panelių tvirtinimui ir plastikiniu dangteliu užtikrina greitą ir kokybišką aptvėrimo sistemos montavimą.

Stulpelių sistema su stačiakampio formos skerspjūvio apkaba 
Panelės yra tvirtinamos prie abiejų stulpelio pusių su stačiakampėmis dviejų dalių apkabomis, kurios viena su kita sujungtos varžteliais. Apkabų rūšys: vidurinės, galinės ir kampinės. Stačiakampio profilio skerspjūvio (60 x 40 x 1.5 mm) suvirinti stulpeliai yra padengti plastiko sluoksniu.

Bekafix® stulpelių sistema
Naudojant specialius fiksatorius, pagamintus iš poliamido arba metalo (apsauga), panelės šoniniu būdu pritvirtinamos prie stulpelių. Suvirintuose vamzdiniuose, H formos stulpeliuose (70 x 44 mm) yra plastikinis antgalis.

Kvadratinio profilio stulpelių sistema
Stulpeliai yra suvirinti. Kvadratinio skerspjūvio vamzdinių stulpelių profilis – 60 x 60 x 1,5 mm. Stulpai pristatomi su dangteliu iš aliuminio, su rutuliu.

Stulpų sistema Quixolid® 
Plokštės montuojamos prie stulpo kraštų – užkabinamos ant specialių lizdų ir apsaugomos metalinėmis juostelėmis. Nereikia jokių papildomų tvirtinimo elementų. H profilio 75 x 50 mm matmenų plieniniai stulpai yra su plastikiniais dangteliais.

Vartai

Nylofor® 3D sistema yra užbaigta, o optimali apsauga pasiekiama naudojant aukštos technologijos atveriamus ir slenkančius Egidia®, Nylofor® ir Robusta® vartus.

Padengimo technika

Panelės pagamintos iš cinkuotų strypų. Rišamasis sluoksnis užtikrina idealų sukibimą su poliesterio sluoksniu (mažiausiai 100 mikronų). Stulpeliai yra ir iš vidaus, ir iš išorės cinkuoti (mažiausias sluoksnis – 275 g/m2 kartu sudėjus abi puses) pagal Europos standartą 10326. Po to uždėtas rišamasis sluoksnis ir, galiausiai, stulpeliai padengti plastiku (mažiausiai 60 mikronų).

Spalvos

Žalia RAL 6005, antracito RAL 7016, ir lydalinė galvanizacija.
Pageidaujant, galimos ir kitos spalvos.

 

Radote pigiau?

Savo klientams visada stengiamės pasiūlyti geriausią kainą. Jeigu Jūs radote pigiau - mes pateiksime tokį patį pasiūlymą ar geresnį!

Jūsų vardas


Jūsų el. pašto adresas


Jūsų telefono nr.


Konkurento produkto nuoroda


Konkurento produkto kainaJūsų komentaras


Saugos kodas