Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai
Gauti Naujienlaiškius
* El. paštas
Vardas 
Prenumeruoti
 
Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai

Betafence Panelės NYLOFOR® 3D TVORA 5mm, 10 metų garantija!

Betafence Panelės NYLOFOR® 3D TVORA 5mm, 10 metų garantija!
Gamintojas:
Ar turime: Taip
Kaina:

Kiekis: vnt.  
Panelės

Panelių plotis – 2500 mm, o aukštis – nuo 630 iki 2430 mm. Vienoje panelių pusėje yra 28 mm ilgio vertikalūs, apverčiami strypų galiukai (galima naudoti tiek viršuje, tiek apačioje). Akies dydžiai – 200 x 50 mm ir 100 x 50 mm panelės standumo briaunų atkarpose. 5 mm skersmens tvirti strypai užtikrina ypatingą tvoros segmento standumą bei tvirtumą.

Stulpeliai 

EL stulpeliai sistema 
Tvoros segmentai tvirtinami priekinėje stulpelio pusėje specialiais nerūdijančio plieno kabliais ir nulaužiamais varžtais. Metaliniai stačiakampio formos (60 x 40 x 1,5 mm) stulpeliai su skylėmis panelių tvirtinimui ir plastikiniu dangteliu užtikrina greitą ir kokybišką aptvėrimo sistemos montavimą.

Stulpelių sistema su stačiakampio formos skerspjūvio apkaba 
Panelės yra tvirtinamos prie abiejų stulpelio pusių su stačiakampėmis dviejų dalių apkabomis, kurios viena su kita sujungtos varžteliais. Apkabų rūšys: vidurinės, galinės ir kampinės. Stačiakampio profilio skerspjūvio (60 x 40 x 1.5 mm) suvirinti stulpeliai yra padengti plastiko sluoksniu.

Bekafix® stulpelių sistema
Naudojant specialius fiksatorius, pagamintus iš poliamido arba metalo (apsauga), panelės šoniniu būdu pritvirtinamos prie stulpelių. Suvirintuose vamzdiniuose, H formos stulpeliuose (70 x 44 mm) yra plastikinis antgalis.

Kvadratinio profilio stulpelių sistema
Stulpeliai yra suvirinti. Kvadratinio skerspjūvio vamzdinių stulpelių profilis – 60 x 60 x 1,5 mm. Stulpai pristatomi su dangteliu iš aliuminio, su rutuliu.

Stulpų sistema Quixolid® 
Plokštės montuojamos prie stulpo kraštų – užkabinamos ant specialių lizdų ir apsaugomos metalinėmis juostelėmis. Nereikia jokių papildomų tvirtinimo elementų. H profilio 75 x 50 mm matmenų plieniniai stulpai yra su plastikiniais dangteliais.

Vartai

Nylofor® 3D sistema yra užbaigta, o optimali apsauga pasiekiama naudojant aukštos technologijos atveriamus ir slenkančius Egidia®, Nylofor® ir Robusta® vartus.

Padengimo technika

Panelės pagamintos iš cinkuotų strypų. Rišamasis sluoksnis užtikrina idealų sukibimą su poliesterio sluoksniu (mažiausiai 100 mikronų). Stulpeliai yra ir iš vidaus, ir iš išorės cinkuoti (mažiausias sluoksnis – 275 g/m2 kartu sudėjus abi puses) pagal Europos standartą 10326. Po to uždėtas rišamasis sluoksnis ir, galiausiai, stulpeliai padengti plastiku (mažiausiai 60 mikronų).

Spavlos

Žalia RAL 6005 ir lydalinė galvanizacija.
Pageidaujant, galimos ir kitos spalvos.

Montavimo video
 
Segmentų Nylofor montavimas ant Quixolid stulpų Montavimas Nylofor Tvora ir Kvadratinio skerspjuvio stulpeliai

 


 

Įdomu kiek kainuoja?

Parašykite mums ir gaukite mūsų pasiūlymą.

Jūsų vardas


Jūsų el. pašto adresas


Jūsų telefono nr.


Jūsų komentaras


Saugos kodas