Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai
Gauti Naujienlaiškius
* El. paštas
Vardas 
Prenumeruoti
 
Caparol Thermosan
Smeigės
Knauf Rotband
Ejot
Beckers Beckerplast 7
Angarai

Betafence Panelės NYLOFOR® 3D SUPER TVORA 8+5mm, 10 metų garantija!

Betafence Panelės NYLOFOR® 3D SUPER TVORA 8+5mm, 10 metų garantija!
Gamintojas:
Ar turime: Taip
Kaina:

Kiekis: vnt.  

Specialu 3D išlenkimas ir ypač tvirti horizontaliai sumontuoti strypai užtikrina optimalią objektų apsaugą. Šią tvorą rekomenduojama montuoti saugotinose teritorijose.

 

Panelės

Tvirtas suvirintas segmentas, padengtas poliesterio sluoksniu. Vienoje panelių pusėje yra vertikalūs 30 mm aukščio strypų galiukai. 3D Super panelės turi “V” formos standumo briaunas, kurios horizontaliai eina per kiekvieną panelę. Standartinė akis: 200 x 50 mm. “V” formos standumo briaunos akis: 200 x 50 mm. Strypo skersmuo: Horizontalus: 8 mm; Vertikalus: 5 m

Stulpeliai

Kvadratinio profilio stulpelių sistema
Stulpeliai yra suvirinti. Kvadratinio skerspjūvio vamzdinių stulpelių profilis – 60 x 60 x 1,5 mm. Stulpai pristatomi su dangteliu iš aliuminio, su rutuliu.

Bekafix® stulpelių sistema
(su metaliniais fiksatoriais). Naudojant specialius fiksatorius, pagamintus iš metalo (apsauginiai spaustukai), panelės šoniniu būdu pritvirtinamos prie stulpelių. Suvirintuose vamzdiniuose “H” formos stulpeliuose (70 x 44 mm) yra plastikinis antgalis/kepurėlė.

Bekafix® Super stulpų sistema
Naudojama ten, kur reikalingas vidutinio ar aukšto lygio saugumas: tokiu atveju rekomenduojami Bekafix® Super stulpai. Tvoros segmentai tvirtinami iš šonų specialiomis apsauginėmis metalinėmis apkabomis su varžtais. Vamzdeliniai virinti H formos stulpai (100 x 54 mm) su pragręžtomis angomis segmentams tvirtinti. Stulpai pristatomi su plastiko dangteliais.

Techninės informacijos apie įvairias stulpų sistemas ieškokite atitinkamiems stulpams skirtuose šio katalogo puslapiuose.

Vartai

Nylofor® 3D Super sistema turi saugius ir aukštos technologijos Egidia®, Nylofor® arba Robusta® tipo vartus, kurie gali būti viengubi arba dvigubi, tiek atveriami, tiek slenkantys.

Padengimo technika

Panelės pagamintosi iš cinkuotų strypų. Kad sukibimas su poliesterio sluoksniu (mažiausiai 100 mikronų) būtų idealaus, yra uždėtas rišamasis sluoksnis. Stulpeliai iš vidaus, ir iš išorės cinkuoti (mažiausias sluoksnis – 275 g/m2 abi puses sudėjus kartu) pagal Europos standartą 10326. Po to uždėtas rišamasis sluoksnis ir, galiausiai, stulpeliai padengti plastiko sluoksniu (mažiausiai 60 mikronų).

Spalvos

Žalia RAL 6005.
Pageidaujant, galimos ir kitos spalvos.

Montavimo video
 
Segmentų Nylofor montavimas ant Quixolid stulpų Montavimas Nylofor Tvora ir Kvadratinio skerspjuvio stulpeliai

 


 

 

Įdomu kiek kainuoja?

Parašykite mums ir gaukite mūsų pasiūlymą.

Jūsų vardas


Jūsų el. pašto adresas


Jūsų telefono nr.


Jūsų komentaras


Saugos kodas